3/52 Trojúhelníky

Když jsem jako podtitulek blogu dávala heslo „rok s kanónem při ruce“, cítila jsem v tom jistou nadsázku, prostě tak trochu „přeháňka“ ;-). Tento týden mě však usvědčil, že to přeháňka není vůbec, že je to vlastně podstata celého projektu. Protože když jednou vyletíte z domu bez kanónu v ruce, s tím, že přece jdete jen posedět s přáteli, tak co byste asi tak v hospodě s podnapilými kamarády fotili, už ve výtahu litujete, že jste si ho nevzali. (A když výtah nemáte, litujete už na schodech, jako já.)

Protože…když vstoupíte do fotoprojektu, úplně se vám změní vnímání věcí, lidí, momentů, zážitků,…Najednou vše sledujete z pohledu aktuálního tématu. A tak například když je téma trojúhelník, tak vás při příjezdu na vedlejší silnici vůbec nezajímá, zda zleva nebo zprava nejede auto, ale řešíte značku. Na dráty a jeřáby vydržíte koukat minuty a minuty s nadšením, jaké jsou to vlastně krásné trojúhelníkové konstrukce. V mexické restauraci zíráte do pusy každému, kdo si tam strká nachos a na záchodě vás fascinuje mechanismus splachování či dlaždičky na zdi… A u toho všeho si nadáváte, že nemáte kanón při ruce!!!

A tak když bez kanónu minete všechny možné i nemožné trojúhelníky, jste odkázáni na improvizaci. Nezbývá vám nic jiného, než se postavit s kanónem v ruce před zrcadlo a cvaknout. A pak máte jedno velké přání, abyste tento trojúhelník jednou provždy uměli ovládat.

trojuhelniky 1.jpg

Expoziční hodnoty jsou tentokrát hádankou 😉

A na závěr poučení tohoto foto-týdne: Od zítřka bez kanónu ani ránu, fotit každou hovadinu mám v plánu!

 

Reklamy

2 thoughts on “3/52 Trojúhelníky

  1. Pingback: 50/52 ŽÁROVKA | PHOTOPROJEKT 52

  2. Pingback: 52/52 ARCHIV | PHOTOPROJEKT 52

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s