9/52 Z koupelny

Z Koupelny?! Jako cože?! Vždyť mám tak malou koupelnu, že se tam sotva vejde sprchový kout, natož já s kanónem! Asi budu muset k sousedovi…To bylo první, co mě napadlo při vyhlášení „deviatej témy“.

Naštěstí (nebo bohužel?) k prohlídce sousedovic koupelny nedošlo, na rozmary svobodné blondýny nebyl čas, přijela milá návštěva…A tak jsem neodolala a hned ji zneužila k testování, zda se do mé malililinkaté koupelny vejdu společně se svým kanónem.  A světe div se, vešli jsme se. Pro ideální záběr jsem potřebovala ještě o krůček poodstoupit, ale zeď za mnou byla evidentně jiného názoru…

A tímto bych chtěla upozornit, že po čas mého zapojení ve fotoprojektu není radno se se mnou setkat. Neb se vám taky může stát, jako modelce níže, že vás hned zneužiju/použiju pro realizaci aktuálního tématu, budete viset tady na blogu a budou na vás koukat stovky lidí. Ale zas na druhou stranu, pokud jste tak krásní a roztomilí jako má milovaná na fotce, neměli byste setkání se mnou dlouho odkládat. Už teď se na vás já i kanón těšíme.

IMG_4818 1.jpg

1/60, F5,6, iso 400, f 50.00mm, blesk

Reklamy

2 thoughts on “9/52 Z koupelny

  1. Pingback: 50/52 ŽÁROVKA | PHOTOPROJEKT 52

  2. Pingback: 52/52 ARCHIV | PHOTOPROJEKT 52

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s