12/52 – X

Hlásí se vám fotograf s kanónem při ruce (a nově stativem na rameni) živ a zdráv! A nemyslete si, že by si snad dopřával pobacilovou rekonvalescenci. Ba naopak. Dohání, co zameškal. Jeho týden teď vypadá asi takto: Než jde do práce – fotí. Přijde z práce – fotí. Večer – fotí. V noci – sleduje, co fotí a přemýšlí, co příště vyfotí. O víkendu – sedí na Febiofestu, je mu líto, že má kanón a stativ pod sedačkou a nefotí, takže z filmu uteče a fotí! O čem konverzuje s okolím? O tom, jak fotí. O čem píše? Jak fotí. O čem se mu v noci zdá? Že fotí. Jaký má největší sen? Ať se mu dobře a kreativně fotí.

Že je to přehnané? Věřte, že ne. Kdo se s fotografem s kanónem při ruce poslední dobou potkal, tak vám potvrdí, že to tak vážně je. Fotograf s kanónem při ruce je zcela pohlcen do své vášně a je napájen tím nejlahodnějším a nejkreativnějším fotografickým mokem, který mu namíchali profíci z PPSOP.cz (jmenovitě Monika, Patrik a Bryan). To je samé „you keep shooting“ a pak odolej! Takže díky, PPSOPáci, plňte mé prázdné kreativní poháry i nadále.

A jestli chcete i vy aspoň trochu toho lahodného fotografického nápoje okusit, tak tady je. Na zdraví!

IMG_6173

A kdyby náhodou na někoho už nezbylo, tak přidávám ještě další ochutnávku aneb takto to vypadá, když vám PPSOPáci (tentokrát jmenovitě Patrik) nalévají do vašich fotek kreativitu…no nechutná to lépe?

IMG_6173 barevna

Reklamy

2 thoughts on “12/52 – X

  1. Pingback: 50/52 ŽÁROVKA | PHOTOPROJEKT 52

  2. Pingback: 52/52 ARCHIV | PHOTOPROJEKT 52

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s