20/52 TRADIČNÍ OBJEKT Z NETRADIČNÍHO ÚHLU

Miluji rána, kdy mě ze sna probudí svit slunečního paprsku dopadající na mou tvář. To vždy s větší radostí vyskočím z postele a mám velký důvod chválit Nebe a projevit vděčnost, že jsem dostala dar života. A děkuji za to, že na začátku každého nového dne mohu s čistým štítem a novou šancí vykročit do světa tváří v tvář výzvě být lepším člověkem.

A úplně nejvíc miluji, když při tomto ranním rozjímání stojím ve „svém dětském“ pokoji a kochám se neokoukatelným pohledem z okna. Tyto okamžiky už jsou pro mě velmi vzácné, tradiční objekt se již stal netradičním úhlem pohledu, ale o to víc si to užívám. A jsem vděčná, že i když už mám domov jinde, „dětský“ pokoj s úchvatným výhledem zůstal takový, jaký jsem ho před 12 ti lety opustila. A co víc, je stále připraven na můj návrat, kdykoliv je mi k dispozici i s nadstandardními službami a to vše zcela zdarma. Rodičovská láska prostě nezná hranic a já neumím slovy vyjádřit vděčnost, že tomu tak je. Při každé návštěvě „svého dětského“ pokoje se přesvědčuji, že domov máme vždy tam, kde nás druzí lidé milují.

A tak tento příspěvek věnuji mým milujícím rodičům jako poděkování a vděčnost za jejich bezmeznou lásku. Maminko a tatínku, díky za to, že jste. Že mi ukazujete, že Láska přeci jen v dnešním světě zvítězit může a že stojí za to za ní bojovat. Miluju vás, jak jen dcera může milovat své rodiče…

IMG_0035

Reklamy

2 thoughts on “20/52 TRADIČNÍ OBJEKT Z NETRADIČNÍHO ÚHLU

  1. Pingback: 50/52 ŽÁROVKA | PHOTOPROJEKT 52

  2. Pingback: 52/52 ARCHIV | PHOTOPROJEKT 52

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s