46/52 SHAKE IT, BABY

Páni, to je ale neskutečný fičák! Sotva dopíšu jeden článek, už abych psala další. Čím více se blíží konec projektu, potažmo konec celého roku, tím rychleji mi vše utíká. Nestíhám se ohlížet za sebe. A vlastně možná dobře, že tak. Neb kdybych to udělala, jistě by se přihlásil o slovo zapomenutý jarní úklid, nezrealizovaná, dlouho slibovaná, návštěva rodiny a přátel, prošvihnutá letní dovolená, nedořešené parkovací stání, nedokončená mise „Stanu se hubenější, krásnější a neodolatelnou blondýnou“…a spoustu dalších restů a plánů, které byly odsunuty v duchu hesla „zítra je taky den“.

A tak se s chutí budu dívat dopředu a prožívat přítomné okamžiky pozemské pouti. Je to bezva kolotoč a ač jsem si za něj nezaplatila, točím se už několikáté kolo… A stále mě to baví. A super věc je, že v tom nejedu sama. Jak tak kolem sebe koukám,  sešlo se nás na tom řetízáku celkem dost.

A jestli jste čekali nějaké zpomalení, zastavení, nebo snad vystupování za jízdy, tak se hluboce mýlíte. Za prvé to není můj styl a za druhé nás to s kanónem vážně strašně moc baví. A tento týden to roztočíme ještě víc, protože téma fotoprojektu č. 46 zní SHAKE IT, BABY.

Tak já teda, baby, SHAKE (čti shake), ale ty mi za to dej, baby, LIKE (čti like)!

IMG_2630.jpg

F22, 1/10s, ISO 125

shake it, baby.jpg

F 16, 1/6s, ISO 125

Reklamy

2 thoughts on “46/52 SHAKE IT, BABY

  1. Pingback: 50/52 ŽÁROVKA | PHOTOPROJEKT 52

  2. Pingback: 52/52 ARCHIV | PHOTOPROJEKT 52

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s